Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Bluzki w dużych rozmiarach 2017

Modelujące bluzki XXL

W sklepach można obecnie znaleźć masę bluzek o niesłychanie fantazyjnych kształtach oraz wzorach. Dlaczego w takim razie puszyste kobiety wybierają najprostsze fasony w ciemnych barwach? Czy to nie jest już stereotyp, że kobieta otyła równa się kobieta nieatrakcyjna?

Puszyste kobiety w Polsce wciąż muszą walczyć o swoją pozycję. Elegancko ubrana grubsza kobieta jest rzadkością na ulicach, w kawiarniach i ośrodkach kultury. Ludzie wciąż traktują otyłość jako chorobę i starają się ją wyplenić ze swojego otoczenia, co jest niezwykle krzywdzące.

Miało być jednak o bluzkach w większych rozmiarach. Jako że bluzki stanowią podstawę stroju, trzeba je dobierać z wielkim wyczuciem. Nie wystarczy udać się do sklepu, pochwycić pierwszą lepszą bluzkę z brzegu i już sprawa jest załatwiona. Potem okazuje się, że bluzka cię poszerza, wyglądasz w niej na o kilka rozmiarów większą, twoje piersi są za małe i w ogóle niewyeksponowane, a fałdki są bardzo widoczne.

Aby uniknąć powyższych problemów, trzeba się skupić podczas zakupów, jednocześnie przestrzegając kilku zasad. Z zasadami najlepiej żebyś zapoznała się w domu, kiedy to odkryjesz, jakiego typu sylwetki jesteś reprezentantką.

Idealnie dobrana bluzka do sylwetki kobiety o rubensowskich kształtach nie powinna:

– być w ciemnym kolorze

– być zbyt obcisła

– być zbyt krótka

– być w jednolitym kolorze

– nie posiadać dekoltu

– posiadać wysoki kołnierz

– nie posiadać dodatków, takich jak cekiny, koraliki, czy nadruki

Idealnie dobrana bluzka do sylwetki kobiety o rubensowskich kształtach powinna natomiast:

– być w ciepłym, pastelowym kolorze

– eksponować biust, który jest wielkim kobiecym atutem

– niczym duża tunika, być dopasowana w biuście, poniżej zaś luźno opadać

– mieć piękne, kolorowe wzory i dodatki

Dobrze dobrana bluzka to jednak tylko połowa sukcesu. Bardzo ważny jest bowiem dobór odpowiednich dodatków. Pamiętaj więc, by do bluzek z krótkim rękawem staraj się zakładać przyciągające wzrok bransolety, pięknie podkreślające nadgarstek. Do głębokich dekoltów zakładaj apaszki bądź naszyjniki, natomiast do prosto skrojonych bluzek nie zapominaj założyć wielkich kolczyków (rozmiar w zależności o sylwetki), które skupią uwagę na twarzy, a nie na sylwetce.