postheadericon Kilka rad dla puszystych

Kto powiedział, że puszyste panie są nieatrakcyjne? To media kreują wizerunek kobiety idealnej o postaci szczupłej młodej dziewczyny, długich nogach i małych piersiach. A co na to mężczyźni – oni są raczej innego zdania: „Kochanego ciała nigdy za wiele”.

Poniżej znajdziesz kilka rad dotyczących mody w rozmiarze XXL.

– Puszyste kobiety nie muszą nosić ubrań w ciemnych i stonowanych kolorach, okrągłym paniom polecam przede wszystkim ciepłe, pastelowe barwy, które działają odmładzająco i poprawiają samopoczucie.

– Niskim, okrągłym paniom polecam buty na wysokich obcasach, które optycznie wysmuklą sylwetkę.

– Świetnym rozwiązaniem na ukrycie niedoskonałego kształtu bioder są spódnice w kształcie litery A.

– Puszyste panie powinny mieć w swojej szafie co najmniej jeden elegancki komplet typu modny żakiet + spodnie lub żakiet + spódnica o prostym kroju.

– Podczas wyboru bluzek, należy wybierać te ozdobione różnorakimi dodatkami, które będą przyciągały wzrok, jednocześnie odwracając uwagę od niedoskonałości sylwetki.

– Nigdy nie należy kupować ubrań w zbyt małym rozmiarze. Pamiętaj, że nikt nie wie, jaki rozmiar nosisz, a wciskając się w spodnie M, będziesz wyglądać nie na szczuplejszą, a na „napompowaną”, co z pewnością nie przysporzy ci wielbicieli.

– Bardzo ważny jest dobór bielizny. Wygodna, wyszczuplająca bielizna jest dobrym pomysłem na poprawienie wyglądu sylwetki. Jeśli nie lubisz czuć się skrępowana bielizną wyszczuplającą wystarczy, że będziesz kupować bieliznę w odpowiednim rozmiarze, a z pewnością pomoże ci to wyeksponować odpowiednie części ciała.

– Na plażę kup tankini XXL – idealnie wyeksponuje atuty twojej sylwetki.

– Strój powinny podkreślać dobrze dobrane dodatki, a wśród nich przede wszystkim kolczyki w dużych rozmiarach, które skupią uwagę rozmówcy na twojej twarzy, a nie na figurze.

– Pamiętaj, że to że ważysz trochę więcej od innych kobiet nie oznacza, że twoja szafa powinna składać się z workowatych ubrań… Noś rzeczy dobrze skrojone, w ciepłych kolorach, a z pewnością poprawi się twoja samoocena.

– Warto zapamiętać, że ciemniejsza karnacja optycznie wyszczupla ciało!


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 12544 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/uov.pl/wp-content/plugins/zencache/src/includes/closures/Ac/ObUtils.php on line 303

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'ZenCache: failed to write cache file for: `/kilka-rad-dla-puszystych-pan/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/uov/public_html/uov.pl/wp-content/cache/zencache/cache`.' in /home/uov/public_html/uov.pl/wp-content/plugins/zencache/src/includes/closures/Ac/ObUtils.php:309 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\ZenCache\AdvancedCache->WebSharks\ZenCache\{closure}('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/uov/public_html/uov.pl/wp-content/plugins/zencache/src/includes/classes/AbsBaseAp.php(55): call_user_func_array(Object(Closure), Array) #2 [internal function]: WebSharks\ZenCache\AbsBaseAp->__call('outputBufferCal...', Array) #3 [internal function]: WebSharks\ZenCache\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #4 /home/uov/public_html/uov.pl/wp-includes/functions.php(3282): ob_end_flush() #5 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #6 /home/uov/public_html/uov.pl/wp-includes/plugin.php( in /home/uov/public_html/uov.pl/wp-content/plugins/zencache/src/includes/closures/Ac/ObUtils.php on line 309