Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Kostiumy kapielowe XXL 2017

Korygujące stroje kąpielowe

Bardzo dużym problemem dla puszystych pań jest dobór stroju kąpielowego. Nie dość, że najmodniejszy model, czyli bikini jest niekorzystny dla ich sylwetki, to jeszcze oferta strojów jednoczęściowych (choć bogata) nie posiada odpowiednich rozmiarów.

Popularnym ostatnimi czasy krojem kostiumów kąpielowych dla grubszych pań jest dwuczęściowe tankini. Strój składa się z plażowego topu oraz majtek – dzięki takiej kombinacji kobiety mogą ukryć zbędne fałdki tłuszczu na brzuchu, a jednocześnie pochwalić się nogami i pięknym dekoltem. Dużym plusem jest tu możliwość osobnego zakupu topu i fig, dzięki czemu można swobodnie dobrać kostium do sylwetki.

Stroje jednoczęściowe zwykle kojarzą się przede wszystkim ze sportem, ponieważ są bardzo funkcjonalne i wygodne. Bardzo rzadko można spotkać na plaży kobietę w stroju jednoczęściowym, a szkoda, bo niektóre modele są naprawdę nowoczesne i piękne. Producenci kostiumów kąpielowych jednoczęściowych prześcigają się w pomysłach, co do fasonów. Hitem ostatnich lat jest jednoczęściowy kostium dwustronny – takie jakby dwa w jednym. Zamiast kupować dwóch strojów różniących się od siebie jedynie kolorem, można kupić jeden i odwracać go po prostu co jakiś czas na drugą stronę.

Jak zostało wcześniej wspomniane, choć oferta dotycząca strojów jednoczęściowych jest na polskim rynku bogata, to niestety najładniejsze modele mają niewielkie rozmiary. Co zrobić w tym przypadku? (Podobna sytuacja powtarza się w związku z bielizną XXL.) Chyba jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z Internetu lub katalogów wysyłkowych. Jest to jednak dosyć ryzykowna forma zakupu ubrania (w tym stroju kąpielowego), ponieważ nie możemy dokładnie go przymierzyć, a więc nie wiemy, jak będzie na nas wyglądało. Pomimo, iż podajemy nasze dokładne wymiary, niestety często otrzymujemy felerny towar, który następnie reklamujemy (a to wiąże się z dodatkowymi kosztami za wysyłkę). Cóż jednak zrobić, jeśli zakupy w tradycyjny sposób nie mogą w żaden sposób spełnić naszych oczekiwań…