Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Bielizna dla puszystych 2017

Zmysłowa bielizna w większych rozmiarach

Dobranie bielizny to podstawowy problem wielu puszystych kobiet. Dlaczego? Otóż w większości sklepów z bielizną rozmiary biustonoszy kończą się na 80 D – a to tak, jakby powiedzieć, że w sklepie z ubraniami nie ma bluzki w rozmiarze L… Z figami problem niestety jest podobny. Bieliznę w większych rozmiarach można znaleźć jedynie w firmowych sklepach, a tam ceny nie schodzą poniżej 80 złotych (chyba, że trafi się na wyjątkową obniżkę, albo wyprzedaż starej kolekcji).

Co więc mają zrobić kobiety o nieco pełniejszej sylwetce? Gdzie udać się, aby kupić bieliznę? Problem jest niestety bardzo poważny, a rozwiązania nie widać… Okazuje się, że puszyste kobiety są skazane na zakupy w drogich, markowych sklepach.

Kobiety w takich przypadkach często decydują się również na zakupy przez Internet. Co daje im takie rozwiązanie? Przede wszystkim komfort psychiczny – nie muszą znosić tych kpiących uśmieszków młodych sprzedawczyń, kiedy słyszą, że ich rozmiaru „niestety” nie ma wśród oferowanych towarów. Ponad to przeglądając strony w Internecie jest znacznie większy wybór fasonów bielizny, niż w zwykłym sklepie. Zainteresowane osoby znajdą w internecie spory wybór w sklepach bieliźniarskich, gdzie można znaleźć naprawdę bogatą ofertę biustonoszy, gorsetów oraz fig w dużych rozmiarach.

Ostatnimi czasy jedna ze znanych firm bieliźniarskich (Obsessive) wprowadziła na rynek nową kolekcję zmysłowa bielizny  w rozmiarze XXL. Pierwszą firmą, która zdecydowała się na taki krok była firma ChiliRose. Pomimo, że oferta Obsessive jest uboga, to jednak jest to wielki krok naprzód.

Warto jest też w tym miejscu wspomnieć o bieliźnie wyszczuplającej (bogata oferta na rynku), wciąż bardzo popularnej wśród kobiet, chcących ukształtować swoja sylwetkę bez ingerencji chirurgicznej.