Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/uov/public_html/rak.waw.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Sukienki dla puszystych 2017

Piękne sukienki dla puszystych

„Nie taki diabeł straszny, jak go malują” – Kto powiedział, że kobieta o puszystych kształtach, nie powinna nosić sukienek?

Ubierając sukienkę, każda kobieta może poczuć się naprawdę piękna (niezależnie od rozmiaru).

Sukienki, tak jak każde ubranie, mają niezliczoną ilość fasonów i wzorów. Jak wśród tego ogromu znaleźć coś idealnego dla siebie?

Po pierwsze, musisz zastanowić się nad typem sylwetki, jaką posiadasz. W związku z tym, że dobór stroju dla każdego rodzaju sylwetki jest inny, przed udaniem się na zakupy powinnaś zapoznać się z podstawowymi zasadami dobierania stroju (niestety nie wszystko co ci się podoba, jest dobre dla twojej figury…).

Po drugie, znasz już najodpowiedniejsze dla siebie kolory i fasony, które z pewnością uatrakcyjnią twoją sylwetkę, czas więc aby teorię zamienić na praktykę (co nie zawsze jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać). Polecam, abyś na zakupy nie szła sama, ale wzięła ze sobą obiektywną osobę, która będzie potrafiła doradzić ci, czy w danej sukience wyglądasz atrakcyjnie. Pamiętaj, że zasady można trochę naginać i mieszać, jednak nie pozwól, by nad rozsądkiem zapanował temperament.

Po trzecie, jeśli kupisz ładną sukienkę, nie bój się jej założyć. Niektórzy twierdzą, że puszystej kobiecie nic nie pomoże w uzyskaniu atrakcyjnego wyglądu – nie ma nic bardziej mylnego! Każda kobieta (niezależnie czy gruba, czy chuda) ma w sobie naturalną kobiecość i piękno, nie każda jednak potrafi to w należyty sposób wyeksponować.

Sukienki są receptą na dobre samopoczucia. Zakładając sukienkę, możesz świadomie pokierować uwagę mężczyzn na atuty swojego ciała: biust i nogi. Wystarczy, że założysz sukienkę z głębokim dekoltem w kształcie litery V, a już twoja sylwetka się wydłuży, a wzrok będzie przyciągał wyeksponowany biust, a nie nadmiar kilogramów na brzuszku. Jeśli kształt twoich ud pozostawia wiele do życzenia, świetnym rozwiązaniem jest sukienka – w spodniach uda są podkreślone i mogą wyglądać niekorzystnie, natomiast luźno opadająca sukienka do kolan ukrywa kształt ud, a eksponuje np. zgrabne łydki.

Sukienka to symbol kobiecości – nigdy o tym nie zapominaj!